OPTIME MERITO ARCHIDIOECESIS POSNANIENSIS

W dniu dzisiejszym tj. 28 czerwca 2024 roku w Wigilię Uroczystości Świętych Apostołów Piotra i Pawła Patronów Bazyliki Archikatedralnej w Poznaniu odebrałem z rąk Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego Stanisława Gądeckiego podczas Uroczystych Nieszporów medal OPTIME MERITO ARCHIDIOECESIS POSNANIENSIS, za służbę wspólnocie Kościoła.

Chcę podziękować Bogu za Jego obecność w moim życiu, za prowadzenie po krętych drogach życia i posługi, a otrzymany medal OPTIME MERITO ARCHIDIOECESIS POSNANIENSIS ofiarować Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu na większą Jego Chwałę.

Dedykuję otrzymany medal OPTIME MERITO ARCHIDIOECESIS POSNANIENSIS mojej żonie Marioli oraz całej Wspólnocie KEFAS, wszystkim którzy tworzą Naszą Wspólnotę KEFAS, byli i są w czasie radości oraz w czasie trudności. Dedykuję wszystkim, którzy posługują podczas cotygodniowych spotkań, podczas wydarzeń organizowanych przez Naszą Wspólnotę KEFAS, a w szczególności Naszej diakonii muzycznej.

Wspólnota KEFAS By wielbić BOGA

Wdzięczny Bogu, z modlitwą

Tomasz Piasecki