Antonina

Moje świadectwo uzdrowienia i nawrócenia

 

W moim życiu nie wszystko było tak jak powinno być. Mój pierwszy związek małżeński rozpadł się po 23 latach. Potem przez 20 lat żyłam z mężczyzną w związku cywilnym. Oddaliłam się od Boga. Jezus przyszedł do mnie w osobie poznanej na korytarzu szpitalnym. Poczułam, że jest to osoba jakby znana mi od dawna.

 

Miesiąc wcześniej dowiedziałam się, że mam nowotwór jelita grubego. Guz zamknął drożność jelita. Poprzez szereg sprzyjających okoliczności szybko zapadła decyzja o operacji. Czułam jakby to wszystko działo się obok mnie. W szpitalu do sali, w której leżałam przyszła Eugenia – osoba, którą poznałam w kolejce do badań – przyniosła różaniec i zaprosiła mnie do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego. Wtedy nie znałam tej modlitwy, ale od tamtej pory jest moją codzienną modlitwa. Czułam, że to wszystko działo się z woli Bożej. Jezus był przy mnie i wiedziałam, że wszystko będzie dobrze. Operacja udała się z wielkim powodzeniem i nie było potrzebne leczenie chemią.

 

Wierzę szczerze w Wielkie Miłosierdzie Boże bo tego doświadczyłam i moja wiara jest teraz głęboka i pełna ufności w Panu.

 

Od trzech lat należę do wspólnoty modlitewnej Odnowy w Duchu Świętym, co również zawdzięczam Jezusowi.

 

Chwała Panu!

 

Antonina