Seminarium odnowy wiary

Seminarium odnowy wiary - rekolekcje, które odmienią Twoje życie

- poznasz lepiej Boga,

- umocnisz swoją relację z Bogiem,

- zaczniesz żyć wiarą,

- znajdziesz czas na modlitwę,

- usłyszysz o żywym Bogu,

- zaczniesz żyć w mocy Ducha Świętego we wspólnocie Kościoła.

 

Seminarium Odnowy Wiary to rekolekcje podczas których spotykamy się raz w tygodniu, zawsze we wtorek o godzinie 18.00 Msza Święta, a następnie spotkanie w salce parafialnej. Rozpoczynamy 9 stycznia 2018r.

Program spotkania:

  1. Modlitwa
  2. Konferencja
  3. Grupki dzielenia
  4. Rozmowa z animatorem

 

6 lutego 2018 roku dla wszystkich uczestniczących w Seminarium – I Sesja: Przyjąć dar nawrócenia i uzdrowienia.

6 marca 2018 roku dla wszystkich uczestniczących w Seminarium – II Sesja: Przyjąć dar odnowienie wiary i chrztu w Duchu Świętym.

Przez cały czas trwania Seminarium każdy uczestnik codziennie pracuje indywidualnie z podręcznikiem, książkami, do których odwołuje się podręcznik oraz z Pismem Świętym.

 

 

Do udziału w Seminarium zapraszamy również osoby, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniach w każdy wtorek. Przeżywanie rekolekcji to codzienna praca indywidualne w domu, a następnie wspólne spotkania 9 stycznia 2018, 6 lutego 2018, 6 marca 2018 i na zakończenie Seminarium.

 

Zapraszamy wszystkich, którzy już wcześniej przeżywali Seminarium oraz szczególnie te osoby, które pierwszy raz chcą wziąć udział w Seminarium Odnowienia Wiary.

 

Seminarium Odnowy Wiary przeprowadzamy na podstawie Podręcznika "Życie w Duchu Świętym. Rekolekcje Odnowy Wiary" i książek z serii "Żyć Dobrą Nowiną". Koszt zestawu książek 130,00 zł. Można wykorzystać zestaw, który już wcześniej nabyliśmy. Udział w Seminarium Odnowy Wiary jest bezpłatny.

 

Zgłoszenia osób i zamówienie książek na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub bezpośrednio w każdy wtorek podczas spotkania modlitewnego Wspólnoty KEFAS.

 

Zawierzajmy w modlitwie Seminarium Odnowy Wiary, czas osobistego przeżywania spotkania z Bogiem, wszystkich uczestników, organizatorów oraz owoce jakie będą wylane na wszystkich uczestników.

 

Wspólnota KEFAS

Ks. proboszcz Andrzej Zieliński